Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Оформлення ID-карти за місцем звернення!

Оцініть матеріал!
(8 голосів)

Від сьогодні, під час дії карантину відмінюється правило оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації.

В пункті 4 Прикінцевих положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» № 530-IX від 17 березня 2020 року сказано: «Оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період дії карантину здійснюється за місцем звернення особи».

Це означає, що кожен громадянин України відтепер може оформити ID-картку вперше в будь якому уповноваженому суб’єкті: центрі «Паспортний сервіс»; підрозділі ДМС чи ЦНАПі. Ці зміни дають змогу внутрішнім заробітчанам, та усім тим громадянам, що проживають не в районі своєї реєстрації, не наражатися на загрозу інфікування під час вимушеної поїздки «за документами», зберегти час та гроші - оформити ID-картку в найзручнішому для них місці. А з урахуванням обов’язкової верифікації при видачі паспортних документів, всі ці витрати та небезпеки могли множитися на 2.

Якщо в якомусь матеріалі на сайті зустрінете пункт, щодо оформлення ID-картки вперше виключно за місцем реєстрації в районах - ігноруйте його, де вам зручно там і оформлюйте. Ми потребуємо деякого часу, щоб внести ці правки в усі матеріали, що стосуються оформлення ID-картки вперше. Перелік документів, терміни і вартість оформлення ID-картки залишились без змін.

Також НАГАДУЄМО, що у деяких містах(Київ, Одеса, Львів, Рівне) можна отримати послугу виїзного оформлення документів. Для замовлення послуги достатньо зателефонувати або скористатися формою он-лайн замовлення на сайті підприємства і спеціально обладнане авто приїде до Вас.

Як не прикро це усвідомлювати, але вірус «COVID-19» знищує і бюрократію.

Додаткова інформація

Оформлення ID-карти за місцем звернення!: 3.6/5 - 8 відгуки

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності