Call-центр ☏ ‎(044) 225-4-225

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:09:00-13:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
НД:Вихідний

НА ПЕТРІВЦІ ВІДКРИВСЯ НОВИЙ «ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС»

Оцініть матеріал!
(10 голосів)

У Києві на Петрівці в торговому центрі «Городок» відкрився вже п’ятий за рахунком столичний Центр обслуговування громадян «Паспортний сервіс» державного підприємства «Документ».

Стрічку перед його входом розрізали ТВО начальника Головного управляння Державної міграційної служби в м. Києві Максим Войнолович та керівник новоствореного центру Тимур Слободенюк.

На 680-ти кв. метрів працюють 14 кабінок, де громадяни одночасно здають необхідні документи, фотографуються, сканують відбитки пальців та особистий підпис. Увесь цей процес займає не більше 20 хвилин.

Готівкова та безготівкова оплата послуг проводиться у терміналах, встановлених безпосередньо в приміщенні центру. В додаток, люди можуть скоротати час очікування своєї електронної черги у кафе, скористатися безкоштовним WI-FI. Для дітей підприємство облаштувало ігровий майданчик.

Забирати уже готові документи клієнти будуть у чотирьох віконечках-видачі після отримання відповідного СМС-повідомлення.

Розміщений на другому поверсі торгового центру «Городок» в перший день своєї роботи центр прийняв на оформлення закордонного паспорта 253 особи. Його ж пропускна здатність - близько 400 осіб.

Також тут можуть собі робити ID-картки мешканці Оболонського району. Окрім паспортів у центрі є можливість замовити страхові послуги, апостиль документів, необхідних в інших країнах, та інформаційну довідку про наявність або відсутність судимості.

Оформити ці документи буде зручно жителям Оболоні, Петрівки, Подолу, Троєщини та міст-сателітів Києва: Ворзеля, Ірпеня, Бучі, Вишгорода.

Адреса «Паспортного сервісу» на Петрівці: проспект Степана Бандери, 23. Він  працює у будні з дев’яти до двадцяти, в суботу з десяти до семи вечора (без перерви на обід).

Додаткова інформація

НА ПЕТРІВЦІ ВІДКРИВСЯ НОВИЙ «ПАСПОРТНИЙ СЕРВІС»: 4.4/5 - 10 голосів

© 2018 ДП "Документ"

Політика конфіденційності